Akční nabídka open-jaw letenek od čínské letecké společnosti China Southern Airlines z Vídně do Kuala Lumpur a zpět z Denpasaru do Vídně za 10.234 Kč. Na cestě tam i zpět jsou dva „přestupy“. Jeden technický stop v Urumqi a druhý přestup v Guangzhou.

Jedná se o formu letenky, kde je místo příletu a návratu jiné. Nejlepší je ukázka na příkladu. Odlétáte z Vídně do Kuala Lumpur, ale nevracíte se z Kuala Lumpur, ale z Denpasaru do Vídně.

Technický stop v Urumqi. V tomto případě opouštíte letadlo, s kterým ale budete pokračovat dále ve vaší cestě pod stejným kódem letu. Při rezervaci si pohlídejte že lety Vídeň - Urumqi - Guangzhou jsou pod stejným číslem letu CZ6022/CZ6021. Při těchto letenkách nepotřebujete víza do Číny.

Výhodnost nabídky
0%

Kuala Lumpur - Denpasar 890 Kč

Dopravu mezi Kuala Lumpur a Bali vyřešíte s leteckou společností Air Asia. Jednosměrnou letenku Kuala Lumpur - Denpasar zakoupíte za 890 Kč + přikoupení zavazadla do 20 kg cca. 370 Kč. Pro rezervaci stačí kliknout na nadpis.

Toto je pouze příkladový termín

Jak na levné letenky na Bali

Chcete se dozvědět více o tom, jak vyzrát na levné letenky do Denpasaru na indonéském ostrově Bali? Tak to se vám určitě budou hodit naše rady, které naleznete v našem travelhack článku.