Levné letenky na Bali

Důležité informace k zakoupení levné letenky na Bali. Indonéský ostrov Bali je mezi českými turisty stále populárnější a poptávka po letenkách neustále roste. Proto jsme si pro vás nachystali průvodce, jak nakoupit nejvýhodnější letenky na Bali.

Odkud letět?

Nehledejte levné letenky na Bali pouze s odletem z Prahy. Přidejte si do výběru i letiště, které jsou v přiměřené dojezdové vzdálenosti ČR nebo vašemu domovu. Koukněte například po letenkách z Vídně, Mnichova, Berlína a jiných měst. Občas se dají ušetřit nemalé peníze a to poté, co přičtete nutné náklady na dopravu.

S kým letět?

V poslední době je trendem, že nejlevnější akční letenky na Bali seženete většinou u čínských leteckých společností. Nejlevnější letenky do Denpasaru většinou nabízejí čínští dopravci China Airlines, China Southern, China Eastern a Xiamen Airlines, kdy se cena za zpáteční letenky pohybuje okolo 11 až 13 tisíci korun.

Dalším dopravcem u kterého se dají najít často levné letenky, je singapurská nízkonákladovka Scoot. V akci pořídíte zpáteční letenky na Bali už od 8-9.000 Kč. Ale má to pár háčků. Lowcost Scoot létá pouze z Berlína a v ceně je pouze příruční zavazadlo. Za vysoký poplatek si pak můžete dokoupit zavazadlo a občerstvení na palubě.

Mezi nejoblíbenější, ale také mnohdy nejdražší patří pak lety s Emirates a Qatar Airways. Tyto dvě společnosti vás dopraví z Prahy na Bali s jedním krátkým přestupem v Dubaji respektive v Dauhá.

Ale na Bali nemusíte letět pouze s výše uvedenými aerolinkami, možností je mnohem více. A v poslední době nové varianty stále přibývají. Posledními novinkami jsou zpáteční letenky s jedním přestupem z Prahy na Bali s Aeroflotem nebo Turkish Airlines.

Historii cen letenek na Bali si můžete prohlédnou u našeho partnera happyfly.cz.

Kde koupit letenky?

Variant kde koupit letenky je více. Tou nejednoduší variantou je zvolit si některou z našich služeb na této stránce a my vám s nákupem pomůžeme. Pokud nebudete chtít využít našich služeb, tak můžete zvolit nákup u českého nebo zahraničního prodejce.

Nákup letenek u českého prodejce
Nákup letenek u zahraničního prodejce